Ainsley'nin Market Menüsü

Ainsley'nin Market Menüsü

TV'de sonraki yayınlar

 1. Cumartesi 26 Eylül saat 10:10

  Wollongong (B05)

 2. Cumartesi 26 Eylül saat 23:20

  Wollongong (B05)

 3. Pazartesi 28 Eylül saat 08:45

  Wollongong (B05)

Program Hakkında

Ünlü şef Ainsley Harriott ile dünyanın en çeşitli ve renkli gıda pazarlarından mutfağa doğru uzanan eğlence dolu yemek macerasına katılın.

Bölümler

Sezon 1
 • 1

  Willunga

  +

  Ainsley'nin Market Menüsü'nün ilk durağı, Güney Avustralya’nın şirin ve küçük bir kasabasındaki kalabalık bir çiftçi pazarı olan Willunga’dır. Ainsley yerleştikten sonra ilk işi menüsü için en iyi ürünleri aramaya çıkmak oluyor.

 • 2

  Warrnambool

  +

  Ainsley’nin bir sonraki durağı, yemyeşil meraların masmavi denizle buluştuğu Victoria'daki sahil kasabası Warrnambool. Bu, harika bir dana eti, kremsi süt ürünleri ve en taze deniz ürünleri anlamına geliyor.

 • 3

  Logan

  +

  Ainsley dünyanın, kültürel çeşitliliği en fazla olan pazarlarından birini deneyimlemek üzere Logan'ın kuzeyinde yer alan "Global Gıda Pazarı"na gider.

 • 4

  Tazmanya

  +

  Ainsley, Hobart'ın meşhur Salamanca pazarına gitmek için güneye, Tazmanya'ya gidiyor. Zengin toprakları, temiz havası, saf suyu ile bilinen bu bölgede tutkulu yetiştiricilerle tanışıyor.

 • 5

  Wollongong

  +

  Ainsley’nin yolculuğu, onu 'Cuma Pazarı"nda koşuşturmak için Wollongong sahiline götürüyor. Organik gıdalar ve baharatlar arasında kendini kaybeden Ainsley, leziz menüsü için alışverişine odaklanır.

  Gelecek Program
  Cumartesi 26 Eylül saat 10:10
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Cumartesi 26 Eylül saat 23:20
  24Kitchen'da
 • 6

  Adelaide

  +

  Ainsley, "Ainsley’nin Market Menüsü" turunun son durağı ve güney yarımküredeki en büyük gizli taze ürün pazarı olan "Adelaide Central Market"i ziyaret etmek için Adelaide'nin merkezine gider.

  Gelecek Program
  Salı 29 Eylül saat 23:00
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Çarşamba 30 Eylül saat 23:55
  24Kitchen'da