Jamie ve Jimmy ile Yemek Düellosu

Jamie ve Jimmy ile Yemek Düellosu

TV'de sonraki yayınlar

 1. Salı 13 Kasım saat 16:00

  Craig David (B10 - S06)

 2. Çarşamba 14 Kasım saat 13:00

  Craig David (B10 - S06)

 3. Cumartesi 17 Kasım saat 10:25

  Craig David (B10 - S06)

Sinopsis

Çocukluklarından beri arkadaş olan Jamie Oliver ve Jimmy Doherty, Southend iskelesinde pop-up bir kafe açmak için bir araya geliyor.

Bölümler

 • 1

  Simon Pegg

  +

  Jamie ve Jimmy'ye bu bölümde Hollywood'un en havalı ineği Simon Pegg katılıyor. Menüde bugün kuzu tagine, pankekler ve Jimmy'nin Kore barbeküsü var. Ayrıca çocuklar bu hafta daha fazla serbest dolaşan ördek için kampanya yapıyor.

 • 2

  Joanna Lumley

  +

  Jamie ve Jimmy'ye bu bölümde harikulade Joanna Lumley katılıyor. Vejetaryen menüde bugün inanılmaz bir hamur işi yılan, mükemmel bir köri ve Jimmy'nin dikey sebzeleri var. Çocuklar daha fazla İngiliz fasulyesi için kampanya yapıyorlar.

 • 3

  Mark Hamill

  +

  Jamie ve Jimmy'ye bu bölümde bütün "Güç"üyle beraber Mark Hamill katılıyor. Menüde bugün et, Yorkshire puding, Jamie'nin sezar salatası ve Jimmy'nin deniz mahsulu şöleni var. Çocuklar bu hafta yemek artıklarının yardıma muhtaç insanlara nasıl yardım edebileceğini öğreniyorlar.

 • 4

  Sarah Millican

  +

  Jamie ve Jimmy'ye bu bölümde Sarah Millican katılıyor. Menüde bugün Sarah'nın favori mikrodalga yemeği ve av etleri turtası var. Bu sırada Jimmy bir doğumgünü dileğini gerçekleştirmek için dondurma makinesi kuruyor. Çocuklar bu hafta İngiliz geyik etini savunuyor.

 • 5

  Liv Tyler

  +

  Jamie ve Jimmy'ye bu bölümde Hollywood'dan Liv Tyler katılıyor. Menüde bugün dim sum mantısı, Jamie'nin kedgeree'si ve Jimmy'nin odun ateşinde yaptığı gözlemesi var. Çocuklar bu hafta çıplak fotoğraflarıyla ajanda yapıyorlar ve ne zaman kuzu eti yememiz gerektiğini hatırlatıyorlar!

 • 6

  Ashley Jensen

  +

  Jamie ve Jimmy'ye bu bölümde Hollywood'un favori İskoçu Ashley Jensen katılıyor. Menüde bugün Parma jambonuna sarılmış et, el yapımı makarna ve inanılmaz bir füme somon var. Çocuklar bu hafta bebek maması endüstirisini inceliyorlar.

 • 7

  Greg Davies

  +

  Jamie ve Jimmy'ye bu bölümde komedi devi Greg Davies katılıyor. Menüde bugün Galli kuzu kebap, otantik Tayland köri tavuk ve heyecan verici kamp yemekleri var. Çocuklar bu hafta okula geri dönerek öğrencilerin içtiği bol kafeinli enerji içecekler ile ilgili problemi dile getiriyorlar.

 • 8

  Warwick Davis

  +

  Çocukluklarından beri arkadaş olan Jamie Oliver ve Jimmy Doherty, Southend iskelesinde pop-up bir kafe açmak için bir araya geliyor.

 • 9

  Chris O'Dowd/ Dawn O'Porter

  +

  Jamie ve Jimmy'ye bu bölümde Chris O'Dowd ve karısı Dawn O'Porter katılıyor. Menüde bugün barbekü İngiliz kaburga, baharatlı kırlangıç ve kendin-yap buharda dim sum var. Çocuklar bu hafta çocuklarımızın mısır gevreğinde ne kadar şeker var araştırıyorlar.

 • 10

  Craig David

  +

  Jamie ve Jimmy'ye bu bölümde Craig David katılıyor. Menüde bugün nostaljik bir Grenad tarifi var.

  Gelecek Program
  Salı 13 Kasım saat 16:00
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Çarşamba 14 Kasım saat 13:00
  24Kitchen'da
 • 11

  Johnny Vegas

  +

  Jamie ve Jimmy'ye bu bölümde komedyen Johnny Vegas katılıyor. Menüde bugün kusursuz flambé edilmiş biftek ve Jamie'nin geyik cannellonisi var. Jimmy bir bira pompası kurar. Çocuklar somonun atılan inanılmaz bir kısmını keşfederler.

  Gelecek Program
  Pazartesi 19 Kasım saat 23:00
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Salı 20 Kasım saat 16:00
  24Kitchen'da
 • 12

  Josh Hartnett

  +

  Jamie ve Jimmy'ye bu bölümde Hollywood'dan Josh Hartnett katılıyor. Menüde bugün Jamie'nin favori ramen yemeği ve av etlerinden körisi var. Jimmy bir kasap kesme tahtası yapıyor. Çocuklar geleceğin çiftçiliğini deneyimliyorlar.

  Gelecek Program
  Pazartesi 26 Kasım saat 23:00
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Salı 27 Kasım saat 16:05
  24Kitchen'da