Jamie ve Jimmy'nin Yemek Düellosu

Jamie ve Jimmy'nin Yemek Düellosu

TV'de sonraki yayınlar

 1. Cumartesi 23 Mart saat 22:50

  Warwick Davis (B08 - S06)

 2. Pazar 24 Mart saat 05:15

  Warwick Davis (B08 - S06)

 3. Pazar 24 Mart saat 10:12

  Warwick Davis (B08 - S06)

Sinopsis

Jamie ve Jimmy hafta sonlarına doğru daha eğlenceli ve lezzetli yemekler için deniz kenarındalar! İskelenin sonunda kafesini açan Jamie ve Jimmy, ömürleri boyunca hatırlayacakları yemekleri pişirmek için ünlü konuklarını bekliyor; efsanelerden Danny DeVito, Oscar adayı Jessica Chastain, gösterdiği İngiliz Hollywood yıldızları Sir Patrick Stewart ve Martin Freeman, komedyen Stephen Fry, yeni Doktor Who: Jodie Whittaker ve daha bir çok ünlü isim.

Bölümler

 • 1

  Jodie Whittaker

  +

  Jamie ve Jimmy, bu bölümde Jodie Whittaker'ı iskeleye davet ediyor. Menüde bir Tay Massaman körisi, domuz rostosu ve Jimmy'nin petrol varili barbeküsü yapıyor.

 • 2

  Martin Freeman

  +

  Jamie & Jimmy, en sevdiği yemek olan Eggs Royal'ı pişirmek için Martin Freeman'ı iskeleye davet ediyor. Çocuklar gece vardiyasında çalışanlar için sağlıklı yiyecek kampanyası yapıyor.

 • 3

  Danny Devito

  +

  Jamie ve Jimmy bu bölümde Hollywood efsanesi Danny DeVito'yu iskeleye davet ediyor. Menüde, Jamie’nin Kore mutfağından esinlendiği tavuk, Jimmy’nin tandır ziyafeti ve Danny’nin dedesinin özel İtalyan yemeği var.

 • 4

  +

 • 5

  +