Jamie ve Jimmy'nin Yemek Düellosu

Jamie ve Jimmy'nin Yemek Düellosu

TV'de sonraki yayınlar

 1. Cumartesi 29 Haziran saat 11:10

  Davina McCall (B10 - S07)

 2. Cumartesi 29 Haziran saat 22:55

  Davina McCall (B10 - S07)

 3. Pazar 30 Haziran saat 05:15

  Davina McCall (B10 - S07)

Sinopsis

Jamie ve Jimmy hafta sonlarına doğru daha eğlenceli ve lezzetli yemekler için deniz kenarındalar! İskelenin sonunda kafesini açan Jamie ve Jimmy, ömürleri boyunca hatırlayacakları yemekleri pişirmek için ünlü konuklarını bekliyor; efsanelerden Danny DeVito, Oscar adayı Jessica Chastain, gösterdiği İngiliz Hollywood yıldızları Sir Patrick Stewart ve Martin Freeman, komedyen Stephen Fry, yeni Doktor Who: Jodie Whittaker ve daha bir çok ünlü isim.

Bölümler

 • 1

  Jodie Whittaker

  +

  Jamie ve Jimmy, bu bölümde Jodie Whittaker'ı iskeleye davet ediyor. Menüde bir Tay Massaman körisi, domuz rostosu ve Jimmy'nin petrol varili barbeküsü yapıyor.

  Gelecek Program
  Pazartesi 15 Temmuz saat 23:00
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Salı 16 Temmuz saat 02:35
  24Kitchen'da
 • 2

  Martin Freeman

  +

  Jamie & Jimmy, en sevdiği yemek olan Eggs Royal'ı pişirmek için Martin Freeman'ı iskeleye davet ediyor. Çocuklar gece vardiyasında çalışanlar için sağlıklı yiyecek kampanyası yapıyor.

  Gelecek Program
  Pazartesi 22 Temmuz saat 23:00
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Salı 23 Temmuz saat 02:30
  24Kitchen'da
 • 3

  Danny Devito

  +

  Jamie ve Jimmy bu bölümde Hollywood efsanesi Danny DeVito'yu iskeleye davet ediyor. Menüde, Jamie’nin Kore mutfağından esinlendiği tavuk, Jimmy’nin tandır ziyafeti ve Danny’nin dedesinin özel İtalyan yemeği var.

 • 4

  Harry Hill

  +

  Jamie ve Jimmy, Harry Hill'i Hint usulü thali yemeği ile geçmişe götürür. Jamie en iyi bifteği hazırlarken, Jimmy ise sosisçiler için bir barbekü hazırlar.

 • 5

  Romesh Ranganathan

  +

  Jamie & Jimmy, Romesh Ranganathan'ın şimdiye kadarki ilk vegan lazanyasını yaratma mücadelesini kabul ediyor. Jamie, baharatlı bir dosayı temizlerken Jimmy ise cold press oluşturur.

  Gelecek Program
  Pazartesi 8 Temmuz saat 23:00
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Salı 9 Temmuz saat 02:35
  24Kitchen'da
 • 6

  Jessica Ennis-Hill

  +

  Jamie & Jimmy'ye olimpiyatların altın kızı Dame Jessica Ennis-Hill katıldı. Jamie lezzetli bir katsu körisi yapar ve Jimmy ise bir çikolata çeşmesi yapar.

 • 7

  Stephen Fry

  +

  Jamie ve Jimmy, Stephen Fry'ı çocukluğunun elmalı turtasını yaparak çocukluğuna götürür. Jamie deniz ürünleri risotto yapar ve Jimmy ise kendini besleyen bir ateş yaratır.

 • 8

  Jessica Chastain

  +

  Tamamen vejeteryan bir menüde Jamie & Jimmy, Jessica Chastain’in en sevdiği yemeklerden birini yeniden yaratıyor. Jamie lezzetli bezelye falafel yapar ve Jimmy patlamış mısırını parlatır.

 • 9

  Patrick Stewart

  +

  Jamie ve Jimmy, Sir Patrick Stewart'ın anılarını tavuk enchiladas yaparak geri getirdi; Jamie nihai burgeri yapar ve Jimmy dönen bir bahçe kurar.

 • 10

  Davina McCall

  +

  Jamie & Jimmy, Davina'yı kafeye davet ediyor ve gençliğinin yemeklerinden Paris usulü yavaş kavrulmuş tavşan güveci pişiriyor, Jamie baharatlı kuzu eklemi pişiriyor ve Jimmy plaj için bir Barbekü tasarlıyor.

  Gelecek Program
  Cumartesi 29 Haziran saat 11:10
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Cumartesi 29 Haziran saat 22:55
  24Kitchen'da
 • 11

  Stephen Mangan

  +

  Jamie ve Jimmy'ye çizgi roman yazarı ve oyuncu Stephen Mangan da katıldı. Menüde Stephen için nostaljik bir Sri Lanka usulü köri, ev yapımı mantı ve tavuk rostosu var.

  Gelecek Program
  Pazartesi 1 Temmuz saat 23:00
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Salı 2 Temmuz saat 02:40
  24Kitchen'da
 • 12

  Russell Howard

  +

  Jamie ve Jimmy'ye komedyen Russell Howard katıldı ve sıra dışı bir Tayland körisini yeniden yarattılar, Russell'ın şimdiye kadar yediği en iyi yemek.