Jamie'nin 15 Dakikalık Yemekleri

Jamie'nin 15 Dakikalık Yemekleri

TV'de sonraki yayınlar

 1. Salı 21 Mayıs saat 20:00

  Izgara Ton Balığı - Niçoise Salata (B21)

 2. Salı 21 Mayıs saat 20:25

  Çabuk Kuzu Tajin - Tavuklu Sezar Salata (B22)

 3. Çarşamba 22 Mayıs saat 01:25

  Izgara Ton Balığı - Niçoise Salata (B21)

Sinopsis

Jamie Oliver, günlük yemekleri daha hızlı pişirme konsepti ile karşımızda. Programda pişirme aşamalarını sıkıştırıyor ve her yarım saatte 15’er dakikadan oluşan toplam iki farklı ana menünün pişirilme süreçlerini arka arkaya izliyoruz. Mütevazı tavırlarıyla Jamie, izleyenleri ile yemek pişirmenin püf noktalarını, hilelerini ve kolaylıklarını paylaşıyor. Seride Jamie, klasik İngiliz ve Akdeniz mutfağının yanı sıra; Thai, Hint ve Çin yemekleriyle Asya mutfağından da ilham alarak yeni tatlar sunuyor.

Bölümler

Sezon 1
 • 1

  Chilli Con Carne Köfte - Baharatlı Tavuk

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, Chilli Con Carne köfte ve baharatlı tavuk pişiriyor.

  Gelecek Program
  Çarşamba 29 Mayıs saat 20:00
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Perşembe 30 Mayıs saat 01:30
  24Kitchen'da
 • 2

  Balık Yahnisi - Uzak Doğu Usulü Et

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, balık yahnisi ve Uzak Doğu usulü et pişiriyor.

 • 3

  Çıtır Börek - Altın Renkli Tavuk

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, çıtır börek ve altın renkli tavuk pişiriyor.

 • 4

  Beef Stroganof - Fas Usulü Midye

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, beef stroganof ve Fas usulü midye pişiriyor.

 • 5

  Balıklı Sandviç - İtalyan Usulü Farfalle

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, balıklı sandviç ve İtalyan usulü farfalle pişiriyor.

  Gelecek Program
  Çarşamba 22 Mayıs saat 20:00
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Perşembe 23 Mayıs saat 01:30
  24Kitchen'da
 • 6

  Kuzu Pirzolası - Karidesli Linguini

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, kuzu pirzolası ve karidesli linguini pişiriyor.

 • 7

  Dim Sum Tavuk - Yengeçli Börek

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, Dim Sum tavuk ve yengeçli börek pişiriyor.

  Gelecek Program
  Çarşamba 22 Mayıs saat 20:25
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Perşembe 23 Mayıs saat 01:55
  24Kitchen'da
 • 8

  Çıtır Ördek - Avcı Güveci

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, çıtır ördek ve avcı güveci pişiriyor.

 • 9

  Fas Usulü Çipura - İngiliz Hamburgerleri

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, Fas Usulü Çipura ve İngiliz Hamburgerleri pişiriyor.

 • 10

  Baharatlı Domuz Eti - Minestrone

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, Baharatlı Domuz Eti ve Minestrone pişiriyor.

 • 11

  İsveç Köfte - Pesto Makarna

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, İsveç Köfte ve Pesto Makarna pişiriyor.

 • 12

  Yeşil Çaylı Somon - Yunan Salatası

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, Yunan Salatası ve Yeşil Çaylı Somon pişiriyor.

 • 13

  Izgara Biftek - Altın Rengi Çıtır Tavuk

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, Izgara Biftek ve Altın Rengi Çıtır Tavuk pişiriyor.

  Gelecek Program
  Salı 28 Mayıs saat 20:00
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Çarşamba 29 Mayıs saat 01:30
  24Kitchen'da
 • 14

  Biftek - Müthiş Kedgeree

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, Biftek ve Müthiş Kedgeree pişiriyor.

 • 15

  Biberiyeli Tavuk - Sığır Dostu Hamburger

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, Biberiyeli Tavuk ve Sığır Dostu Hamburger pişiriyor.

 • 16

  Yapışkan Kalamar Köftesi - Sucuklu Burgu Makarna

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, Yapışkan Kalamar Köftesi ve Sucuklu Burgu Makarna pişiriyor.

 • 17

  Füme Somon - Muhteşem Yunan Salatası

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, Muhteşem Yunan Salatası ve Füme Somon pişiriyor.

  Gelecek Program
  Pazartesi 27 Mayıs saat 20:00
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Salı 28 Mayıs saat 01:35
  24Kitchen'da
 • 18

  Cızbız Pirzola - Taze Makarna - Mantar Çorbası

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, Cızbız Pirzola, Taze Makarna ve Stilton Peynirli, Elmalı ve Cevizli Krostini pişiriyor.

  Gelecek Program
  Cuma 24 Mayıs saat 20:25
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Cumartesi 25 Mayıs saat 02:00
  24Kitchen'da
 • 19

  Kızarmış Orkinos - Ricotta Mücveri

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, Uzak Doğu Usulü Kızarmış Orkinos ve Ricotta Mücveri pişiriyor.

  Gelecek Program
  Çarşamba 22 Mayıs saat 09:30
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Pazar 26 Mayıs saat 13:55
  24Kitchen'da
 • 20

  Baharatlı Tavuk - Felafel Dürüm

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, Baharatlı Tavuk ve Felafel Dürüm pişiriyor.

  Gelecek Program
  Pazar 26 Mayıs saat 14:20
  24Kitchen'da
 • 21

  Izgara Ton Balığı - Niçoise Salata

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, Izgara Ton Balığı, Niçoise Salata ve Tayland Usulü Tavuk pişiriyor.

  Gelecek Program
  Salı 21 Mayıs saat 20:00
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Çarşamba 22 Mayıs saat 01:25
  24Kitchen'da
 • 22

  Çabuk Kuzu Tajin - Tavuklu Sezar Salata

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, Çabuk Kuzu Tajin ve Çıtır Polentalı Tavuklu Sezar Salata pişiriyor.

  Gelecek Program
  Salı 21 Mayıs saat 20:25
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Çarşamba 22 Mayıs saat 01:50
  24Kitchen'da
 • 23

  Füme Alabalık - Kuşkonmaz ve Bezelye

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, Kuşkonmaz ve Bezelye, Füme Alabalık ve Siyah Fasulyeli Burgerler pişiriyor.

 • 24

  Marsala - Koh Samui Salatası

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, Marsala, Porçinili Pilav ve Koh Samui Salatası pişiriyor.

 • 25

  Izgara Mantarlı Sandviç - Füme Pancetta

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, Izgara Mantarlı Sandviç ve Füme Pancetta pişiriyor.

 • 26

  Tavuk Fajita - Karides Kokteyli

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, Cızırdayan Tavuk Fajita, Karides Kokteyli ve Biber Izgara pişiriyor.

  Gelecek Program
  Perşembe 23 Mayıs saat 20:25
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Cuma 24 Mayıs saat 01:50
  24Kitchen'da
 • 27

  Hoisin Soslu Karides - Quinoa Salatası

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie Hoisin Soslu Karides, Karışık Domatesli Quinoa Salatası ve Cızırdayan Biftek pişiriyor.

  Gelecek Program
  Cuma 24 Mayıs saat 20:00
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Cumartesi 25 Mayıs saat 01:35
  24Kitchen'da
 • 28

  Karaciğer ve Bacon - Domates Çorbası

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, Meksika Usulü Domates Çorbası ve Et, Karaciğer ve Bacon pişiriyor.

 • 29

  Biberli Pilav - Izgara Sardalya

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, Kajun Usulü Biberli Pilav, Tapas Bruschetta ve Altın Rengi Izgara Sardalya pişiriyor.

 • 30

  Kuzu Köfte - Keralan Sebze Körisi

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, Kuzu Köfte, pide, Yunan salatası ile Keralan sebze körisi, papadum, pilav pişiriyor.

  Gelecek Program
  Pazartesi 27 Mayıs saat 20:25
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Salı 28 Mayıs saat 02:00
  24Kitchen'da
 • 31

  Beyaz Balık Tajin - Kajun Tavuk

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, beyaz balık tajin, mandalinalı salata ile kajun tavuk ve tatlı patates püresi hazırlıyor.

 • 32

  Biftek Köfte Körisi - Frittata

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, domatesli krostini ile İtalyan Frittata’sı ve biftek köfte körisi hazırlıyor.

  Gelecek Program
  Salı 28 Mayıs saat 20:25
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Çarşamba 29 Mayıs saat 01:55
  24Kitchen'da
 • 33

  Chorizo Sucuğu - Kuskus Salatası

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, Çıtır Chorizo Sucuğu, Kalamar, Kuskus Salatası ve Süzme Peynirli Salata hazırlıyor.

 • 34

  Kuzu Köfte - Enfes Tavuk Salatası

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, Kuzu Köfte, Yeşillikler ve Harissa'lı Yoğurt ve Enfes Tavuk Salatası pişiriyor.

 • 35

  Yengeç Bolonez - Çıtır Rezene Salatası

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie Yengeç Bolonez, Meksika Usulü Bacon, Marul ve Domatesli Sandviç ve Rezene Salatası hazırlıyor.

 • 36

  Kajun Bifteği - Tavuk Tikka'lı Salata

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie Kajun Bifteği, Tavuk Tikka'lı Salata, Barbekü Fasulyeler ve Karalahana pişiriyor.

  Gelecek Program
  Pazar 2 Haziran saat 17:40
  24Kitchen'da
 • 37

  Kalamar ve Karides - Sebzeli Çili

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, Deniz Ürünleri Tabağı, Çıtır Tortilla Salatası ve Meksika Usulü Sebzeli Çili pişiriyor.

  Gelecek Program
  Cuma 31 Mayıs saat 20:00
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Cumartesi 1 Haziran saat 01:25
  24Kitchen'da
 • 38

  Uzak Doğu Balığı - Miso'lu Noodle

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, Uzak Doğu Balığı, Miso'lu Noodle, Baharatlı Siyah Fasulye ve Avokadolu Salata hazırlıyor.

  Gelecek Program
  Salı 4 Haziran saat 09:30
  24Kitchen'da
 • 39

  Sosisli Gnocchi - Meksika Usulü Tavuk

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, Sosisli Gnocchi, Meksika Usulü Tavuk, Sıcak Lahana ve Fasulye Salatası, Sebze ve Pilav pişiriyor.

  Gelecek Program
  Pazartesi 3 Haziran saat 20:00
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Salı 4 Haziran saat 01:30
  24Kitchen'da
 • 40

  Deniz Levreği - Chorizo'lu Carbonara

  +

  Jamie hızlı yemek pişirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor. Sadece 15 dakikada pişirdiği yemeklere inanamayacaksınız! Bu bölümde Jamie, Uzak Doğu Usulü Deniz Levreği, Hindistancevizli Uzak Doğu Pilavı ve Katalan Salatası hazırlıyor.

  Gelecek Program
  Pazartesi 3 Haziran saat 20:25
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Salı 4 Haziran saat 01:50
  24Kitchen'da

Tarifler