Joe Wicks'le Sağlıklı Yaşam

Joe Wicks'le Sağlıklı Yaşam

Program Hakkında

Alışılageldik diyet endüstrisine savaş açan ve insanlara aç kalmadan kilo verdirmeyi görev edinen Joe Wicks, tek bölümlük programında sağlıklı kilo vermenin yollarını anlatmayı ve insanları sağlıklı bir bedene sahip olabilmeleri için eğitmeyi amaçlıyor. 5 sene boyunca kişisel antrenör olarak çalışmış olan Joe Wicks’in aynı zamanda 3 senelik beslenme danışmanlığı tecrübesi bulunuyor. Şimdiye kadar 100 binin üzerinde insanın hayatını değiştirmiş olan Joe Wicks’e göre, 90 günlük SSS planı bir kişinin vücudunda dönüşüm sağlamak için yeterli bir süre.

Bölümler

Sezon 1
 • 1

  Joe Wicks'le Sağlıklı Yaşam

  +

  Alışılageldik diyet endüstrisine savaş açan ve insanlara aç kalmadan kilo verdirmeyi görev edinen Joe Wicks, tek bölümlük programında sağlıklı kilo vermenin yollarını anlatmayı ve insanları sağlıklı bir bedene sahip olabilmeleri için eğitmeyi amaçlıyor.

 • 2

  Natalie, Asa, Liz & Hannah

  +

  Sağlık ve fitness eğitmenimiz Joe Wicks sağlık, diyet ve kendilerine güven hakkında problemleri olan dört kişi ile tanışır. Natalie kardeşinin düğünde şişman nedime olmak istemiyordur ve öğretmen Asa'nın diyeti onu adeta şişirmiştir.

 • 3

  Elise, Jake, Jim & Helen

  +

  Joe bir pub'ın sahipleri Jim ve Helen'ın sağlıksız yaşamına engel olur. Ayrıca Jake'i tekrar spora başlatır ve Elise'e çocuklarıyla zaman geçirecek güveni kazandırır.