Justine ile Şehirden Uzakta

Justine ile Şehirden Uzakta

TV'de sonraki yayınlar

 1. Pazartesi 16 Aralık saat 07:52

  Çiftlik (B05)

 2. Pazartesi 16 Aralık saat 11:00

  Dalış Günü (B06)

 3. Pazartesi 16 Aralık saat 21:55

  Dalış Günü (B06)

Program Hakkında

En cesur Avustralyalı maceracılarının yolunda, Avustralya’nın en sevilen gündüz yemek pişirme programınmın sunucusu Justine Schofield, zengin yiyecek kaynaklarını açığa çıkarmak için Avustralya’nın derinliklerine doğru ilerliyor.

Bölümler

Sezon 1
 • 1

  Piknik

  +

  Justine, öğle yemeğinde etkileyici Maguk Havuzları kenarında bir piknik hazırladığı ve eşi benzeri olmayan bir pop-up yemek deneyimi yaşadığı Ubirri Rock Art yolunu keşfetmek için Darwin'den Kakadu'ya gider.

 • 2

  Şelale

  +

  Justine, Katherine'in en iyi kahvesini ortaya çıkarmak için Kakadu, Katherine ve Edith Şelaleleri'ni ziyaret eder. Justine, Edith Şelaleri'nde tatlı olarak trifle ikram ediyor ve denemek için yerli otlar ve meyveler buluyor.

 • 3

  Kamp Mutfağı

  +

  Justine, Marksies Stockman’ın Katherine'deki kamp mutfağını ziyaret eder ve Avustralya'nın geleneksel yemeği olan ''bush tucker'' hazırlar. Daha sonra Darwin dışında barramundi çiftliği işleten bir aileyi ziyaret eder.

 • 4

  Deniz Ürünleri

  +

  Justine, Parap Marketleri'ni ziyaret ederek Darwin'i keşfediyor. Daha sonra, Rachel’s Seafood Shack'te deniz ürünleri pişirmek için eski bir MasterChef yarışmacısı olan Rachel Ciesiolka'ya katılıyor.

 • 5

  Çiftlik

  +

  Justine, yerel bir ailenin işlettiği mango çiftliğinin ürünlerini sergileyen bir yemek hazırlar, ardından büyüleyici Berry Springs Doğa Parkı'nı ziyaret eder ve Wharf One'da Radek Zalsky ile görüşür.

  Gelecek Program
  Pazartesi 16 Aralık saat 07:52
  24Kitchen'da
 • 6

  Dalış Günü

  +

  Justine, Little Miss Korea'da bir yemek hazırlar, Crocasauras Koyu'nda dalış yapar ve Darwin'in gece hayatını ''Green Ant'' kokteyli ile The Trader Bar'da keşfeder.

  Gelecek Program
  Pazartesi 16 Aralık saat 11:00
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Pazartesi 16 Aralık saat 21:55
  24Kitchen'da
 • 7

  Kültür Turu

  +

  Justine, Darwin'den Alice Springs'e doğru yolculuğa çıkıyor. Sampsons Gap’teki kültürel tur için şef Bob Taylor’a katılıyor ve daha sonra ANZAC Hill’de hızlı bir spagetti yemeği hazırlıyor.

  Gelecek Program
  Pazartesi 23 Aralık saat 11:00
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Çarşamba 25 Aralık saat 14:50
  24Kitchen'da
 • 8

  Geleneksel

  +

  Justine Alice Vietnam Restaurant'ı ziyaret eder ve bazı geleneksel Vietnam yemekleri hazırlar. Daha sonra Dünya Koruma Alanı'nı ziyaret eder ve bir kamp ateşinde lezzetli bir tatlı hazırlar.

  Gelecek Program
  Pazartesi 30 Aralık saat 11:00
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Pazartesi 30 Aralık saat 22:00
  24Kitchen'da