Lorraine Pascale ile Mutfakta Uzmanlaş

Lorraine Pascale ile Mutfakta Uzmanlaş

TV'de sonraki yayınlar

 1. Çarşamba 28 Ekim saat 11:00

  Bryony (B02)

 2. Çarşamba 28 Ekim saat 21:50

  Bryony (B02)

 3. Cuma 30 Ekim saat 00:40

  Bryony (B02)

Program Hakkında

Huzurlarınızda 24KITCHEN’ın usta şefi Lorraine Pascale!
Lorraine Pascale, sevdiklerine yemek pişirmek isteyen fakat kendine güvenmediği için bunu yapmayan “ağırdan alan” şeflere ilham vermek için yollara çıkıyor ve onların sevdiklerine unutulmaz bir ziyafet hazırlamalarına yardımcı oluyor. Her bölüm istekli ama acemi bir aşçının Lorraine’den yardım istemesiyle başlıyor ve Lorraine bu kişilere evde kolayca güzel yemekler yapmanın sırlarını ve ipuçlarını verip yardım ediyor.

Bölümler

Sezon 1
 • 1

  Tony

  +

  Lorraine Pascale, sevdiklerine yemek pişirmek isteyen fakat kendine güvenmediği için bunu yapmayanlara ilham vermek için yollara çıkıyor ve onların sevdiklerine unutulmaz bir ziyafet hazırlamalarına yardımcı oluyor. Bu bölümde Tony'nin evine Konuk oluyoruz.

 • 2

  Bryony

  +

  Lorraine Pascale, sevdiklerine yemek pişirmek isteyen fakat kendine güvenmediği için bunu yapmayanlara ilham vermek için yollara çıkıyor ve onların sevdiklerine unutulmaz bir ziyafet hazırlamalarına yardımcı oluyor. Bu bölümde Bryony'nin evine Konuk oluyoruz.

  Gelecek Program
  Çarşamba 28 Ekim saat 11:00
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Çarşamba 28 Ekim saat 21:50
  24Kitchen'da
 • 3

  Sonia

  +

  Lorraine Pascale, sevdiklerine yemek pişirmek isteyen fakat kendine güvenmediği için bunu yapmayanlara ilham vermek için yollara çıkıyor ve onların sevdiklerine unutulmaz bir ziyafet hazırlamalarına yardımcı oluyor. Bu bölümde Sonia'nın evine Konuk oluyoruz.

  Gelecek Program
  Çarşamba 4 Kasım saat 10:55
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Çarşamba 4 Kasım saat 21:50
  24Kitchen'da
 • 4

  Neil

  +

  Lorraine Pascale, sevdiklerine yemek pişirmek isteyen fakat kendine güvenmediği için bunu yapmayanlara ilham vermek için yollara çıkıyor ve onların sevdiklerine unutulmaz bir ziyafet hazırlamalarına yardımcı oluyor. Bu bölümde Neil'in evine Konuk oluyoruz.

  Gelecek Program
  Çarşamba 11 Kasım saat 11:00
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Çarşamba 11 Kasım saat 21:55
  24Kitchen'da
 • 5

  Travis

  +

  Lorraine Pascale, sevdiklerine yemek pişirmek isteyen fakat kendine güvenmediği için bunu yapmayanlara ilham vermek için yollara çıkıyor ve onların sevdiklerine unutulmaz bir ziyafet hazırlamalarına yardımcı oluyor. Bu bölümde Travis'in evine Konuk oluyoruz.

  Gelecek Program
  Çarşamba 18 Kasım saat 11:00
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Çarşamba 18 Kasım saat 21:55
  24Kitchen'da
 • 6

  Sally

  +

  Lorraine Pascale, sevdiklerine yemek pişirmek isteyen fakat kendine güvenmediği için bunu yapmayanlara ilham vermek için yollara çıkıyor ve onların sevdiklerine unutulmaz bir ziyafet hazırlamalarına yardımcı oluyor. Bu bölümde Sally'nin evine Konuk oluyoruz.