Ninelerin Mutfağından: İtalya

Ninelerin Mutfağından: İtalya

TV'de sonraki yayınlar

 1. Pazar 18 Kasım saat 11:30

  Bari (B11)

 2. Pazartesi 19 Kasım saat 06:27

  Bari (B11)

 3. Pazartesi 19 Kasım saat 09:35

  Bari (B11)

Sinopsis

Yemek yapmaya ninesi sayesinde aşık olan Donal, muhteşem lezzetler keşfetmek için İtalya'ya gidiyor. Yemeklerini ise mutfakların tartışmasız kraliçesi olan ninelerle yapıyor! Siz de mutfakların gerçek ustalarının sırlarını öğrenmek ve İtalya’nın eşsiz lezzetlerini keşfetmek istiyorsanız 24Kitchen’dan ayrılmayın!

Bölümler

Sezon 1
 • 4

  Graffignano

  +

  Yemek yapmaya ninesi sayesinde aşık olan Donal, muhteşem lezzetler keşfetmek için İtalya'ya gidiyor. Yemeklerini ise mutfakların tartışmasız kraliçesi olan ninelerle yapıyor! Bu bölümde Graffignano bölgesini keşfedeceğiz.

 • 5

  Santangeloincolle

  +

  Yemek yapmaya ninesi sayesinde aşık olan Donal, muhteşem lezzetler keşfetmek için İtalya'ya gidiyor. Yemeklerini ise mutfakların tartışmasız kraliçesi olan ninelerle yapıyor! Bu bölümde Sant'Angelo in Colle bölgesini keşfedeceğiz.

 • 6

  Montefalco

  +

  Yemek yapmaya ninesi sayesinde aşık olan Donal, muhteşem lezzetler keşfetmek için İtalya'ya gidiyor. Yemeklerini ise mutfakların tartışmasız kraliçesi olan ninelerle yapıyor! Bu bölümde Montefalco bölgesini keşfedeceğiz.

 • 7

  Trevi

  +

  Yemek yapmaya ninesi sayesinde aşık olan Donal, muhteşem lezzetler keşfetmek için İtalya'ya gidiyor. Yemeklerini ise mutfakların tartışmasız kraliçesi olan ninelerle yapıyor! Bu bölümde Trevi bölgesini keşfedeceğiz.

 • 8

  Todi

  +

  Yemek yapmaya ninesi sayesinde aşık olan Donal, muhteşem lezzetler keşfetmek için İtalya'ya gidiyor. Yemeklerini ise mutfakların tartışmasız kraliçesi olan ninelerle yapıyor! Bu bölümde Todi bölgesini keşfedeceğiz.

 • 9

  İrsina

  +

  Yemek yapmaya ninesi sayesinde aşık olan Donal, muhteşem lezzetler keşfetmek için İtalya'ya gidiyor. Yemeklerini ise mutfakların tartışmasız kraliçesi olan ninelerle yapıyor! Bu bölümde İrsina bölgesini keşfedeceğiz.

 • 10

  Matera

  +

  Yemek yapmaya ninesi sayesinde aşık olan Donal, muhteşem lezzetler keşfetmek için İtalya'ya gidiyor. Yemeklerini ise mutfakların tartışmasız kraliçesi olan ninelerle yapıyor! Bu bölümde Matera bölgesini keşfedeceğiz.

 • 11

  Bari

  +

  Yemek yapmaya ninesi sayesinde aşık olan Donal, muhteşem lezzetler keşfetmek için İtalya'ya gidiyor. Yemeklerini ise mutfakların tartışmasız kraliçesi olan ninelerle yapıyor! Bu bölümde Bari bölgesini keşfedeceğiz.

  Gelecek Program
  Pazar 18 Kasım saat 11:30
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Pazartesi 19 Kasım saat 06:27
  24Kitchen'da
 • 12

  Polignano A Mare

  +

  Yemek yapmaya ninesi sayesinde aşık olan Donal, muhteşem lezzetler keşfetmek için İtalya'ya gidiyor. Yemeklerini ise mutfakların tartışmasız kraliçesi olan ninelerle yapıyor! Bu bölümde Polignano A Mare bölgesini keşfedeceğiz.

  Gelecek Program
  Cuma 23 Kasım saat 11:00
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Cuma 23 Kasım saat 13:50
  24Kitchen'da
 • 13

  En İyiler

  +

  Yemek yapmaya ninesi sayesinde aşık olan Donal, muhteşem lezzetler keşfetmek için İtalya'ya gidiyor. Yemeklerini ise mutfakların tartışmasız kraliçesi olan ninelerle yapıyor! Bu bölümde geriye dönüp Ninelerin en iyi tariflerine bakacağız…

  Gelecek Program
  Cuma 30 Kasım saat 11:00
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Cuma 30 Kasım saat 13:50
  24Kitchen'da