Pişir, Ye, Yak!

Pişir, Ye, Yak!

TV'de sonraki yayınlar

 1. Salı 19 Şubat saat 18:30

  Kıyı Traversi (B05)

 2. Çarşamba 20 Şubat saat 20:55

  Kıyı Traversi (B05)

 3. Cuma 22 Şubat saat 00:47

  Kıyı Traversi (B05)

Sinopsis

Cook, Eat, Burn!', Donal Skehan'dan yeni bir yemek programı. İzleyiciler onları aktif ve enerji dolu yapacak basit, sağlıklı ve lezzetli yemeklerin sırlarını öğreniyor. Donal kendisini tutkusu olan macera sporlarına hazırlayan yemeklerin tariflerini veriyor.

Bölümler

Sezon 1
 • 1

  Dağ Tırmanışı

  +

  İlk bölümünde Donal İrlanda'nın en yüksek dağı Carrauntoohil'e gidiyor. Onu zirveye ulaştıracak tarifler özellikle enerjisini korumasını hedefliyor. Bölümün tarifleri glutensiz pankekler, acı fasulye ve yanık mısır salsası ve fırınlanmış kabak salatası.

 • 2

  Yamaç Tırmanışı

  +

  Donalk Skehan Antrim'in kıyısında yamaç tırmanışına gidiyor. Tariflerin içerisinde levrek ceviche, pancar hamburgerler, nar pekmezi tavuğu ve hindistancevizi makaronlar var.

 • 3

  Spor Kampı

  +

  Donal UCD'nin spor kampında ona enerji verecek kinoalı kabak tagine, birkaç smoothie, tatlı patatesli pay, baharatlu balık ve mango salsa var.

 • 4

  Bisiklet

  +

  Donal Greenway'de bisiklet sürüyor ve tarifleri içerisinde enerji barları, küçük bir falafel kutusu, tahinli erişte salatası ve bahar sebzeleri yemeği var.

 • 5

  Kıyı Traversi

  +

  Donal bu bölünde turizm ve sportifliği Kerry kıyısında birleştiriyor.

  Gelecek Program
  Salı 19 Şubat saat 18:30
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Çarşamba 20 Şubat saat 20:55
  24Kitchen'da
 • 6

  Kano

  +

  Donal Shekan spor aktivitelerine enerji sağlayacak tarifler hazırlıyor. Donal Bann nehrinde kanoya biner ve el yapımı granola, yabanmersini ve chia çörekleri yapar.

  Gelecek Program
  Cuma 22 Şubat saat 11:00
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Cumartesi 23 Şubat saat 16:10
  24Kitchen'da