Sadece Nigella

Sadece Nigella

Program Hakkında

Bu programla yemek hazırlamayı adeta bir keyif haline getiren Nigella Lawson, İngiltere’nin gastronomi dünyasına armağanı. Gazeteci ve restoran eleştirmeni olarak başladığı kariyerinde yazdığı kitapların ardından televizyon programlarıyla önce İngiltere ve ABD’de, ardından tüm dünyada meşhur olan Nigella; ‘’Mutfağın Kraliçesi’’ isminin yanı sıra pratik ve zahmetsizce uygulanabilir tarifleri ile tanınıyor.

Bölümler

Sezon 1
 • 1

  Bademli Kek

  +

  Yetenekli ve güzel şef Nigella, basit ama ilham verici lezzetler hazırladığı programının ilk bölümünde baharatlı karnabahar, nohut salatası ve enfes bademli kek hazırlayacak.

 • 2

  Çıtır Tavuk

  +

  Yetenekli ve güzel şef Nigella, basit ama ilham verici lezzetler hazırladığı programının bu bölümünde enfes kahvaltının ardından, Tai noodle ve leziz çikolatalı kek hazırlıyor.

 • 3

  Kahvaltı Keyfi

  +

  Yetenekli ve güzel şef Nigella, basit ama ilham verici lezzetler hazırladığı programının bu bölümünde enfes pancakeler ve leziz bir turta hazırlayacak.

 • 4

  Tuzlu Çikolatalı Tart

  +

  Yetenekli ve güzel şef Nigella, basit ama ilham verici lezzetler hazırladığı programının bu bölümünde erişte çorbası, balık taco'ları ve tuzlu çikolata tartı hazırlayacak.

 • 5

  Lübnan Kebabı

  +

  Yetenekli ve güzel şef Nigella, basit ama ilham verici lezzetler hazırladığı programının bu bölümünde Lübnan kebabı, balıklı salata ve leziz çikolatalı kurabiyeler hazırlayacak.

 • 6

  Limonlu Pavlova

  +

  Yetenekli ve güzel şef Nigella, basit ama ilham verici lezzetler hazırladığı programının bu bölümünde enfes biftek ve limonlu pavlova hazırlayacak.

Tarifler