Sakallı Motorcularla Tıka Basa

Sakallı Motorcularla Tıka Basa

TV'de sonraki yayınlar

 1. Çarşamba 14 Kasım saat 23:00

  Yemek Hazır! (B04)

 2. Perşembe 15 Kasım saat 00:40

  Yemek Hazır! (B04)

 3. Perşembe 15 Kasım saat 13:05

  Yemek Hazır! (B04)

Sinopsis

Dave Myers ve Simon King, favori geleneksel yemeklerini pişirdikleri yepyeni bir program ile karşınızda. Sakallı Motorcular bar yemeklerinden ilham alıp, arkadaşlarına ve ailelerine hazırladıkları ziyafetlerle iyi hissettiren yemekler yaratıyorlar.

Bölümler

Sezon 1
 • 1

  Keyifli Akşam Yemekleri

  +

  Dave Myers ve Simon King sevdikleri geleneksel yemeklerden bazılarını pişiriyorlar. Motorcular, keyifli akşam yemekleri için et ve patatese yeni bir bakış acısı kazandıran harika tarifler yapıyorlar.

 • 2

  Baharatla!

  +

  İkili, ısıyı yükseltme garantili yemekler pişiriyorlar. Baharatlı ve Peynirli Karnabahar Rostosu ile Karayiplerden ilham aldıkları Baharatlı Pirzola ve Bezelyeli Pilav dahil baharata yeni bakış açısı kazandıran aile tariflerini yapıyorlar.

 • 3

  Cumbria'nın Tadı

  +

  Dave, ana vatanı Cumbria'nın lezzetlerinin tadını çıkarırken, Simon ile beraber harika lokal malzemelerin olduğu tarifleri pişirirler. Cumberland sosisi ile yapılmış olan geleneksel bir akşam yemeği hazırlarlar.

 • 4

  Yemek Hazır!

  +

  İkili, sevdiklerimizle paylaşmak isteyeceğimiz mükemmel yemekler pişiriyor. Bunlar arasında aileniz ve arkadaşlarınız geldiğinde hazırlayacağınız cheesecake, kalabalıkları hoşnut eden sebzeli bir yahni ve son olarak da biftekli bir sandviç gibi keyifli ikramlar var.

  Gelecek Program
  Çarşamba 14 Kasım saat 23:00
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Perşembe 15 Kasım saat 00:40
  24Kitchen'da
 • 5

  Bar Atıştırmalığı

  +

  Sakallı Motorcular klasik pub yemeklerini yeniden yorumluyor. Geleneksel pudinge yeni bir görünüm kazandırarak, kuzeydoğunun parmesanlı tavuğuna el atıyor ve en sonunda balık köftesinin arkasındaki sırları açığa çıkarıyor.

  Gelecek Program
  Çarşamba 21 Kasım saat 23:00
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Perşembe 22 Kasım saat 00:40
  24Kitchen'da
 • 6

  Klasikler

  +

  Sakallı Motorcular, enfes motorcu burgerinin arkasıdaki sırrı ortaya çıkarıyorlar ve en sevdikleri iki tatlıyı yeniden yorumluyorlar. Gösterişli Kremalı Pasta ve Muzlu Tatlı.

  Gelecek Program
  Çarşamba 28 Kasım saat 23:00
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Perşembe 29 Kasım saat 00:50
  24Kitchen'da
 • 7

  Hayranlık Uyandıran Yemekler

  +

  İkili, hayranlık uyandırıcı yemekler ortaya koymak üzere en iyi malzemeleri kullanmak için kesenin ağzını açıyor. Eski favorilerden biri olan romlu sünger keki güncelliyorlar ve geleneksel Yunan stifado’sunun içindeki büyük kesim bir dana etini pişiriyorlar.

  Gelecek Program
  Çarşamba 5 Aralık saat 23:00
  24Kitchen'da
  Gelecek Program
  Perşembe 6 Aralık saat 00:50
  24Kitchen'da
 • 8

  Nostalji

  +

  İkili, çocukluk anılarını yeniden canlandıracak yemeklerin, bayram favorilerininin ve günlerce tadı geçmeyen lezzetlerin peşine düşüyor. Motorcular, Dave’in annesinin daha önce yaptığı gibi bir Lancashire yahnisi yapıyor ve bir Fransız sakatatı, Si’yi eski bayram anılarına götürüyor.

 • 9

  Daha İyisi

  +

  Motorcular, günlük malzemeleri alıp tatmin edici ve şaşırtıcı yemekler haline getiriyorlar. Muzlar, sofistike bir tarta ve ricotta peyniri de bir İtalyan mantısı olan Gnudi’ye dönüşüyor.

 • 10

  Mutlu Kalabalık

  +

  Şefler, misafirleri etkilemek ve kalabalık aileleri doyurmak için yemek pişirirler. Holandez soslu ve ıspanaklı somon tartları hayranlık uyandırıcıdır. Çikolatalı ve kirazlı çörekleri mükemmel ve önemli bir parçayı oluşturmaktadır.

 • 15

  Kendin Yap

  +

  Si ve Dave, asla tek başınıza yapabileceğinizi hayal edemediğiniz yemeklerle uğraşırlar. Ancak Gravlax, reçelli çörek, kendilerine özel salamura biftek ve hatta bir Hint favorisi olan Paneer peynirini hazırladıklarında, ev yapımının dışardan hazır alımı yenebileceğini kanıtlamış olurlar.