The F Word

The F Word

Program Hakkında

İngiltere'de beş başarılı sezondan sonra, FOX’un desteğiyle The F Word’e bir Amerikan versiyonu geliyor. Cesur yemek çeşitliliğiyle şov, Amerika çevresindeki gurme ailelerin, yüksek kazançlı ve dikkatli aşçılarla olan mücadelesini ön plana çıkarıyor. Gordon Ramsay'i etkilemenin yanı sıra, her takım, yemeklerini sundukları ünlülerin ve VIP konuklarının kalplerini kazanmalıdır.
Her bir saatlik bölüm boyunca Ramsay, yemek salonunda sürpriz konuklar ve önemli isimler ile sohbet ederken, canlı yayında ülke çapında insanlara konuk oluyor ve her hafta eşsiz alanlarda hayranlar, gurmeler ve mutfak uzmanlarıyla boy gösteriyor.

Bölümler

Sezon 1
 • 1

  Snoop Dogg, Jamie Foxx, Kevin Spacey

  +

  Sexy Peans ve Spice Boys baharatlı Alaska Somonlarını yaparken, Snoop Dogg ve Jamie Foxx, The F Word restorantına uğrarlar. Bu sırada Gordon, eski bir çalışanına şaka yapmak için gizli işler çevirir ve Kevin Spacey tarafından özel bir meydan okumayla karşı karşıya kalır.

 • 2

  Kaitlin Olson, James Corden, Danica Patrick

  +

  The Cooking Cubans, School Pride ile karşı karşıya geldiğinde menüde domuz pirzolası vardır. Kaitlin Olson’da The F Word restorantına uğrar. Gordon aynı zamanda James Corden’a yemek yarışmasında meydan okur ve NASCAR yarış pistinde Danica Patrick’i ziyaret eder.

 • 3

  Katty Perry, Kall Penn, Max Greenfield

  +

  Gordon Ramsay yemek yarışmasında Katy Perry’e medyan okur ve 5 kiloluk balık filetoyu en hızlı şekilde hazırlayarak Guinnes Dünya Rekorunu kırmaya çalışır. Meatheads, Wine & Stein, ünlü konuklar Kall Penn ve Max Greenfield eşliğiinde permasanlı tavuk pişirmek için karşı karşıya gelir.

 • 4

  Joel McHale, Leslie Jones

  +

  Ünlü konuklar Joel McHale ve Leslie Jones’un katıldığı bu bölümde Slaw & Order takımı ile Food Bosses takımı, New York bifteği yemekleri ile müşterileri etkilemeye çalışır.

 • 5

  Joe Manganiello, Rachel Bilson, Jaimie Alexander

  +

  Bu bölümde, Lords of the Lake, Tereyağlı Kızarmış Tavuk pişirmek için Miracle in the Kitchen ile karşı karşıya gelir. Gordon, Jamie Alexander’a yemek yarışında meydan okur ve izleyicilerin onun hakkında neler düşündüğünü öğrenmek için kılık değiştirir ve onların arasına girer.

 • 6

  Car Deeley, Marlon Wayans

  +

  Seoul Food ve The Italian Stallions, Balık ve Patates pişirme yarışında karşı karşıya geldiği sırada Car Deeley ve Marlon Wayans restoranta uğrar. Gordon, Las Vegas’taki restorantına garson kılığında giderek ortalığı karıştırmaya çalışır.

 • 7

  Cheryl Hines, Justin Hartley

  +

  Gordon ve kızı Tilly Guinness Dünya Rekoru için McCurdy ailesi ile yumurta kırma yarışında rövanş yarışındadırlar. Ünlü konuklar Cheryl Hines ve Justin Hartley'nin geldiği programda, Military Wives Club ve Gourmet Gypsies Veal Marsalapişirmek için yarışırlar.

 • 8

  Lea Michele, Adam Scott

  +

  Gordon, piton yakalamak için Florida Everglades'e gider ve Martina Servaty, Almanya'dan Los Angeles'a gelerek üzüm ezme başlığındaki Guinnes Dünya Rekorunu kırmaya çalışır. Lea Michele ve Adam Scott'ın konuk olduğu bölümde, Licensed to Grill ve Chop It Like It's Hot karşı karşıya geliyor.

 • 9

  Rob Riggle, Brad Garrett, Miranda Kerr

  +

  Sass & Class ve Papa Knows Best'in The F Word restoranında en iyi avcı usulü tavuğu yapmak için yarışırlar. Ünlü konuklar Rob Riggle ve Brad Garrett'ın katıldığı programda, Gordon yemek yarışında Miranda Kerr'e meydan okuyor.

 • 10

  Kate Beckinsale, Ice Cube

  +

  Mutfakta The Extinquishers, The Church Ladies ile karşı karşıya gelir, her takım Susamlı Tonbalığına kendi bakış açısını katar. Kate Beckinsale ve Ice Cube, Gordon’a restorant’ta eşlik ederler.

 • 11

  Eva Longoria, Tony Hale, David Beckham

  +

  Gordon, final bölümünde hangi takımın $100,000 ödülü kazanıp, The F Word şampiyonu olacağını belirler. Ünlü konuklar Eva Longoria ve Tony Hale yemek masasında ona eşlik ederler. Gordon, David Beckham ile yemek yarışmasında yüzleşir.